Biuro wirtualne jako forma oszczędności

Wynajęcie instytucji, jaką jest wirtualne biuro w Warszawie od VSL-System bardzo często jest sposobem na naprawdę spore oszczędności dla właścicieli małych firm, którym nie opłaca się samodzielnie prowadzić księgowości i wynajmować biura z siedzącym w nim od 9-tej do 18-tej pracownikiem.

Samodzielne prowadzenie biura wiąże się bowiem z zatrudnieniem,
a także z odpowiednim przygotowaniem i wyposażeniem ich miejsca pracy - biurka, komputery, drukarki, itp.

Zatem stacjonarne biuro dla pracownika administracyjnego może kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych rocznie, a jeśli jeszcze dodamy do tego jego miesięczną pensję i ubezpieczenie zusowskie to dla wielu firm może to oznaczać wydatki tak duże, że będą one przyczyną upadku tejże firmy.

Z drugiej strony ciężko jest mieć firmę w bloku, w mieszkaniu, bo pod adres siedziby może zawsze przyjść jakiś ważny kontrahent, by się z nami spotkać.

Dlatego też coraz więcej firm decyduje się na usługi, jakie oferuje im wirtualne biuro. W ten sposób zlecają prowadzenie księgowości i administracji zewnętrznej, całkowicie od nich niezależnej firmie. Dzięki temu mogą uniknąć wielu niepotrzebnych kosztów i przeznaczyć pieniądze, które zaoszczędzą na rozwój firmy.

Korzystanie z usług wirtualnego biura jest posunięciem niezwykle racjonalnym. Pozwala bowiem zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale też czas, który właściciel firmy musiałby poświęcić na załatwianie różnych spraw w polskich urzędach, co jak wszystkim wiadomo jest bardzo czasochłonne i wymaga wiele cierpliwości.

Z drugiej strony, jeśli mamy ważnego kontrahenta i chcemy się z nim spotkać to wirtualne biuro udostępni nam bardzo tanio salę spotkań - salę konferencyjną, gdzie spotkanie odbędzie się w komfortowych
i profesjonalnych warunkach.

Poleca nas radiowa czwórka

polskie radio czwórka

kliknij by odsłuchać

Uczestniczymy w programie

program pewny kontrahent

Piszą o nas

wydawnictwo BW

VSL System

00-019 Warszawa ul. Złota 7 lokal 28

02-001 Warszawa Al. Jerozolimskie 85 lokal 21

00-052 Warszawa ul. Mazowiecka 11 lokal 49

tel. 22 861 67 03

tel. 22 625 39 09

tel. 22 657 22 36