Wirtualne biuro w Warszawie przy ulicy Złotej 7 lok. 28

Dziękujemy za zainteresowanie wirtualnym biurem przy ulicy Złotej w Warszawie – ul. Złota 7 lokal 28, VI piętro.

Lokalizacja

Ulica Złota położona jest w ścisłym centrum Warszawy - dzielnica Śródmieście. Znajduje się ona po obu stronach Pałacu Kultury. Nasze biuro wirtualne położone jest w dzielnicy Śródmieście natomiast po drugiej stronie Pałacu Kultury jest kontynuacja ulicy Złotej, ale znajduje się ona w dzielnicy Wola, co jest bardzo niekorzystne z punktu widzenia przedsiębiorców, gdyż Urząd Skarbowy Wola umieszczony jest na Bemowie, bardzo daleko od centrum, natomiast Urząd Skarbowy Śródmieście znajduje się przy ul. Lindleya w ścisłym centrum Warszawy przy Alejach Jerozolimskich.

Wirtualne biuro przy ulicy Złotej założyliśmy w zabytkowej kamienicy wybudowanej przed wojną, która do dzisiaj ma charakter luksusowy i mieści bardzo dużo firm oraz fundacji. Na stronie poniżej możecie państwo zobaczyć link do galerii, zarówno zdjęć z zewnątrz kamienicy jak i naszego wirtualnego biura w środku.

Galeria z zewnątrz i w środku ul. Złota 7 lok. 28
Cennik wirtualnego biura ul. Złota i innych naszych lokalizacji
Pod który urząd skarbowy podlega ul. Złota oraz ul. Mazowiecka
Numer telefonu i email na ulicę Złotą 7 lokal 28

kamienica Złota 7 Warszawa - wirtualne biuro ul. Złota 7 lok. 28, piętro VI, VSL-System

Charakter biurowy

Już na zewnątrz kamienicy widać bardzo dużo szyldów różnych firm, które znajdują się w kamienicy przy ulicy Złotej 7. Jest to ewidentnie ścisłe centrum Warszawy. Wynika to także ze zdjęć, iż odległość do Pałacu Kultury i Nauki jest naprawdę niewielka. Z drugiej strony bardzo łatwo zaparkować przy ulicy Złotej, gdyż koło Pałacu Kultury znajduje się gigantyczny parking, z którego wiedzie przejście podziemne wprost na ul. Złotą. Biuro wirtualne VSL-System ul. Złota położone jest przy Domach Towarowych centrum i to właśnie przy tych Domach Towarowych jest przejście podziemne na bardzo duży parking, na którym zawsze są miejsca przez całą dobę. Jest to również świetny punkt komunikacyjny, gdyż ulica Złota znajduje się bardzo blisko metra Centrum, ale także z tej lokalizacji szybko dojdziesz na ul. Świętokrzyską, gdzie jest stacja dwóch linii metra. Z biura wirtualnego widoczny jest zegar oraz iglica Pałacu Kultury.

Doskonały wirtualny adres

Jest to świetny adres dla przedsiębiorców z całego kraju w szczególności bardzo dobry adres wirtualny na siedzibę spółki z o.o., niezależnie gdzie mieszkają właściciele spółki z o.o. Bardzo często właściciele spółki z o.o. mogą równie dobrze mieszkać za granicą a spółkę prowadzić w Polsce z siedzibą właśnie przy ulicy Złotej. Adres wirtualnego biura przy ulicy Złotej to adres nie tylko prestiżowy, nie tylko adres ze ścisłego centrum Warszawy, ale także adres krótki i łatwy do zapamiętania, doskonale nadający się na wszelkie wizytówki, druki reklamowe, opakowania produktów czy też do regulaminu sklepu internetowego.

Umowa o wirtualne biuro

Istnieje możliwość podpisania umowy bez wychodzenia z domu, przez internet, za pomocą profilu zaufanego na stronie :
https://www.gov.pl/web/gov/podpisz-dokument-elektronicznie-wykorzystaj-podpis-zaufany

Wobec tego nie musisz wcale przychodzić na ulicę Złotą żeby podpisać z nami umowę o wirtualne biuro. Jest to bardzo dobre udogodnienie i polecamy tą opcję, jednakże jeżeli w przyszłości będziecie Państwo chcieli przyjść, żeby spotkać się z kontrahentem czy odbyć kontrolę skarbową to wirtualne biuro ul. Złota 7 lokal 28 oferuje Państwu sale do spotkań, które widoczne są na zdjęciach. W umowie z naszym wirtualnym biurem macie Państwo do dyspozycji 5 godzin gratis miesięcznie możliwości przebywania w salach spotkań, aczkolwiek za niewielką opłatą można ten czas przedłużyć. Lokal przy ul. Złotej posiada także zgodnie z obecnymi wymogami świadectwo charakterystyki energetycznej.

Świadectwo charakterystyki energetycznej ul. Złota 7 lok. 28

Aby zawrzeć z nami umowę na wirtualne biuro najlepiej jest napisać do nas wiadomość e-mail. W odpowiedzi otrzymają Państwo wszelkie wymagane do podania informacje, jak na przykład nazwa Państwa spółki, KRS, nr NIPu, jaki abonament Państwo wybierają i tak dalej. Pracownik wirtualnego biura sprawdzi beneficjenta rzeczywistego Państwa spółki oraz dokona innych czynności związanych z Ustawą o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy. Oczywiście umowę możecie Państwo też zawrzeć na działalność gospodarczą, różne typy spółek, fundację czy stowarzyszenie. Umowę o wirtualne biuro można zawrzeć najpierw wymieniając wiadomości email z naszym pracownikiem a później podpisać ją profilem zaufanym, wobec czego zawarcie takiej umowy nie wymaga ani pojechania do centrum Warszawy ani wyjścia z domu.

Adres w centrum Warszawy na wiele lat

Nasza firma zdecydowała się kupić lokal przy ul. Złotej jak i inne lokale w Warszawie w ścisłym centrum Warszawy na własność, aby adres wirtualny oferowany jako adres siedziby państwa spółki czy działalności gospodarczej był adresem na bardzo długie lata. Czasami spółkę będziecie Państwo prowadzić nawet 10, 15 czy 20 lat i dobrze by było nie mieć potrzeby zmieniać adresu w KRS, gdyż wiąże się to z opłatami, problemami, informowaniem kontrahentów, informowaniem Poczty Polskiej, że jest nowy adres siedziby spółki a także na przykład przerejestrowywaniem samochodu, gdyż w dowodzie rejestracyjnym samochodu także znajduje się adres siedziby Państwa spółki.

Zachęcamy zatem do skorzystania z wirtualnego biura przy ulicy Złotej 7 lokal 28 w Warszawie a także do zapoznania się z ofertą innych naszych lokalizacji - wirtualne biuro Aleje Jerozolimskie oraz wirtualne biuro ul. Mazowiecka. Przy każdej z tych lokalizacji jest dość łatwo zaparkować a w przyszłości będzie jeszcze lepiej, ponieważ pomiędzy ulicą Złotą a ulicą Mazowiecką powstaje gigantyczny parking podziemny, który obecnie jest budowany.

Poleca nas radiowa czwórka

polskie radio czwórka

kliknij by odsłuchać

Uczestniczymy w programie

program pewny kontrahent

Piszą o nas

wydawnictwo BW

VSL System

00-019 Warszawa ul. Złota 7 lokal 28

02-001 Warszawa Al. Jerozolimskie 85 lokal 21

00-052 Warszawa ul. Mazowiecka 11 lokal 49

tel. 22 861 67 03

tel. 22 625 39 09

tel. 22 657 22 36