logo firmy vsl-system


Dane kontaktowe ul. Złota 7 lokal 28 VI piętro

VSL-System
ul. Złota 7 lokal 28
00-019 Warszawa
Telefon: 22 861 67 03
E-mail: zlota@vsl-system.pl

czynne w godz. 9.00 - 17.00 od poniedziałku do piątku

( w przypadku tzw. długich weekendów biura są zazwyczaj nieczynne )


płatność kartami

Dane szczegółowe :
powiat m. st. Warszawa, gmina m. st. Warszawa,
województwo mazowieckie, dzielnica Śródmieście Północne.

Parking
Parking znajduje się przy Pałacu Kultury i Nauki od strony Domów Towarowych Centrum.
Ulica Złota rozpoczyna się przy Domu Towarowym Sawa.
Przy Domu Towarowym Sawa jest przejście podziemne pod ulicą Marszałkowską do parkingu przy Pałacu Kultury i Nauki.


Dane rejestrowe z KRS:
VSL-SYSTEM sp. z o.o.
Numer KRS: 0000764453
REGON: 382150077, NIP: 5252775513
Wysokość kapitału zakładowego 5.000,00 ZŁ
Siedziba: ul. MAZOWIECKA, nr 11, lok. 49, miejsc. WARSZAWA, kod 00-052.
VSL-SYSTEM sp. z o.o. wpisana jest do czterech rejestrów - KRS, VAT, CRBR oraz RDST.


Administratorem danych osobowych przetwarzanych za pomocą podanych wyżej kontaktowych adresów e-mail jest
VSL-SYSTEM sp. z o.o., ul. MAZOWIECKA 11 lok. 49, 00-052 Warszawa, NIP: 5252775513.
Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony na stronie www kontakt na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Każdy ma prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia (w uzasadnionych przypadkach), ograniczenia przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji nt. przetwarzania danych osobowych dostępnych jest w klauzulach informacyjnych zamieszczonych na stronie biurowirtualnewarszawa.pl/rodo.htmlDlaczego VSL-System prowadzi trzy wirtualne biura w Warszawie ?

Na powyższej podstronie naszego serwisu widzicie Państwo adres jedynie jednego z wirtualnych biur VSL-System. Prowadzimy dodatkowo wirtualne biura na ulicy Mazowieckiej 11 oraz przy Alejach Jerozolimskich 85. Prowadzimy aż trzy wirtualne biura, gdyż w minionych latach następował cały czas rozwój naszej firmy, zgodnie z rozwojem polskiej gospodarki. Należy zauważyć, iż cały okres po wejściu Polski do Unii Europejskiej stanowił dla niej tzw. złoty wiek. W każdej branży powstało dużo nowych firm, w dużej mierze ze względu na możliwość eksportu do krajów dużo od nas bogatszych jak Niemcy czy Francja. Również dotacje europejskie znacząco poprawiły sytuację.
Na samym początku w 2010 roku z naszego wirtualnego biura korzystali głównie Polacy. Dziś Warszawa przyciąga emigrantów dosłownie z każdego zakątka świata.
Do prowadzenia wirtualnych biur wybraliśmy nie tylko Warszawę jako miasto, ale jej ścisłe centrum, czyli okolice Pałacu Kultury i Nauki. W tym rejonie zachowało się trochę przedwojennych kamienic, które obecnie mają charakter zdecydowanie biurowy – są siedzibą wielu firm, adresem rejestracyjnym dla spółek oraz są w nich kancelarie prawne, komornicze, adwokackie czy notarialne. To właściwe środowisko dla rozwoju Państwa biznesu. Wraz z rozwojem naszej firmy kupowaliśmy lokale na wirtualne biura w takich właśnie kamienicach. Aleje Jerozolimskie 85 to kamienica położona na przeciw Varso Tower. Ulica Mazowiecka 11 to kamienica położona wśród wielu biurowców zarówno z ulicy Mazowieckiej, Czackiego jak i Świętokrzyskiej. Jest tam bardzo dobra komunikacja za pomocą drugiej linii metra. Dodatkowo w budowie jest czterokondygnacyjny parking podziemny pod Placem Powstańców Warszawy mający pomieścić 420 samochodów. Kamienica przy ulicy Złotej 7 również znajduje się w pobliżu budowanego parkingu, ale też połączona jest przejściem podziemnym pod ulicą Marszałkowską, biegnącym do istniejącego, dużego parkingu przy Pałacu Kultury. Jest to również kamienica przedwojenna, siedziba wielu firm, spółek a nawet partii politycznych.
Wirtualne biura VSL-System to najlepsza lokalizacja i pewność biznesowego adresu na lata.

Poleca nas radiowa czwórka

polskie radio czwórka

kliknij by odsłuchać

Uczestniczymy w programie

program pewny kontrahent

Piszą o nas

wydawnictwo BW

VSL System

00-019 Warszawa ul. Złota 7 lokal 28

02-001 Warszawa Al. Jerozolimskie 85 lokal 21

00-052 Warszawa ul. Mazowiecka 11 lokal 49

tel. 22 861 67 03

tel. 22 625 39 09

tel. 22 657 22 36