Wirtualne biuro w Warszawie przy ulicy Mazowieckiej 11 lok. 49

Dziękujemy za zainteresowanie wirtualnym biurem przy ulicy Mazowieckiej w Warszawie – ul. Mazowiecka 11 lok. 49.

Lokalizacja wirtualnego biura Warszawa - Mazowiecka

Najważniejsze linki dotyczące wirtualnego biura na ul. Mazowieckiej :

Galeria z zewnątrz i w środku ul. Mazowiecka 11 lok. 49
Cennik wirtualnego biura ul. Mazowiecka i innych naszych lokalizacji
Pod który urząd skarbowy podlega ul. Złota oraz ul. Mazowiecka
Numer telefonu i email na ulicę Mazowiecką 11 lok. 49

skrzyżowanie ul. Mazowiecka Świętokrzyska w Warszawie - bliska okolica wirtualnego biura VSL-System ul. Mazowiecka 11 lok. 49

Ulica Mazowiecka położona jest w ścisłym centrum Warszawy, w dzielnicy Śródmieście. Jest to przecznica od ul. Świętokrzyskiej. W otoczeniu biura wirtualnego jest bardzo duża ilość biurowców, natomiast są to raczej biurowce starsze, z lat 50-60-tych. Z ulicy Mazowieckiej jest również bardzo blisko do ulicy Marszałkowskiej i skrzyżowania Marszałkowska - Świętokrzyska oraz skrzyżowania dwóch linii metra. Jest to bardzo dobry punkt komunikacyjny w Warszawie, więc jeżeli Twój adres zamieszkania znajduje się przy pierwszej lub drugiej linii metra, zdecydowanie możesz rozważyć wirtualne biuro przy ul. Mazowieckiej. W bardzo bliskim otoczeniu ulicy Mazowieckiej znajduje się także nasze inne wirtualne biuro przy ulicy Złotej. Myśląc przyszłościowo zauważ, że między ulicą Złotą a ulicą Mazowiecką znajdzie się parking podziemny i będzie to parking publiczny. Dzięki temu, że będzie podziemny nagle w tym rejonie będziemy mieli bardzo dużo miejsc parkingowych. Parking podziemny będzie przy banku NBP, na placu Powstańców Warszawy a w zasadzie to pod placem Powstańców Warszawy. W tym momencie ( maj 2023 r. ) trwa budowa parkingu, więc realizacja jest już bardzo bliska.
Wirtualne biuro przy ul. Mazowieckiej znajduje się w kamienicy, która istniała przed wojną, ale została odbudowana po wojnie. Jej brama wpisana jest do rejestru zabytków, co zresztą widać na zdjęciach w galerii, iż brama oraz spis lokatorów, który kiedyś istniał jest bardzo stary i elegancki.

Wirtualny adres z centrum Warszawy

Wirtualny adres zawierający ulicę Mazowiecką świetnie nadaje się na wszelkie nazwy firm lub fundacji, które mają w sobie nazwę województwa mazowieckiego, na przykład mazowiecki fundusz integracyjny, mazowiecka spółka braci W., mazowiecki zespół doradców podatkowych i tak dalej. Przed kamienicą ul. Mazowiecka 11, w której znajduje się nasze biuro wirtualne jest oczywiście cała masa szyldów. Na pewno bardziej polecamy wirtualne biura przy ulicy Złotej lub przy Alejach Jerozolimskich, aczkolwiek ul. Mazowiecka też położona jest w ścisłym centrum Warszawy. Wirtualne biuro na ul. Mazowieckiej ma nawet pewne plusy, które nie są dostępne w innych naszych wirtualnych biurach, ponieważ jedna z sal spotkań jest po prostu bardzo duża i mieści się w niej kilkanaście osób. Poza tym kamienica przy ul. Mazowieckiej jest bardzo ładna w środku, ma bardzo przestronną klatkę schodową i posiada charakter biurowy. Znajdują się w niej różne firmy a także galeria sztuki. Zdecydowanie polecamy wirtualny adres przy ulicy Mazowieckiej, aczkolwiek pamiętajcie Państwo również o wirtualnym biurze przy ulicy Złotej w Warszawie.

Jak zawrzeć umowę ?

Umowę na wirtualne biuro przy ul. Mazowieckiej możesz również podpisać stosując profil zaufany. Jest to bardzo szybkie, ponieważ pieczątkę profilu zaufanego wystarczy postawić w jednym miejscu pliku pdf, natomiast jeżeli podpisujesz umowę ręcznie, trzeba złożyć parafkę na każdej stronie i również bardzo często w naszej umowie są miejsca na czytelny pełny podpis. Podpisanie umowy online jest to bardzo wygodna opcja. Zdecydowanie tą opcję polecamy. Oczywiście do biura jak najbardziej można też przychodzić, żeby wykorzystać znajdujące się w umowie gratisowe godziny sali spotkań. Na ul. Mazowieckiej w naszym biurze wirtualnym mamy dwie sale spotkań. Jedna jest mniejsza a druga bardzo duża, na kilkanaście osób. Polecamy również biuro wirtualne przy ulicy Złotej, które znajduje się w zasadzie 3 minuty idąc pieszo od ulicy Mazowieckiej i posiada kolejne dwie sale do spotkań. Przy zawieraniu umowy warto komunikować się z nami za pomocą email. W emailu możecie Państwo podać wszelkie szczegóły dotyczące firmy, na którą chcecie państwo podpisać umowę o biuro wirtualne. Pracownicy naszego biura sprawdzą KRS, będą również szukać beneficjenta rzeczywistego Państwa firmy. Do tego służy również rejestr beneficjentów rzeczywistych, aczkolwiek w bardziej skomplikowanych przypadkach trzeba sprawdzać rejestr spółek znajdujący się poza Polską.

Wirtualne biuro to same korzyści

Lokal na biuro wirtualne przy ulicy Mazowieckiej nasza firma zakupiła na własność, tak samo jak inne lokale przy ul. Złotej oraz przy Alejach Jerozolimskich. Wychodzimy z założenia, iż Państwo możecie swoją spółkę prowadzić bardzo wiele lat i nie możemy ograniczać Państwa jak długo Państwo zamierzacie korzystać z wirtualnego adresu. Zdecydowanym plusem biura wirtualnego jest oczywiście pełna obsługa korespondencji, dzięki czemu nie musicie Państwo przebywać pod adresem biura wirtualnego, gdyż nasi pracownicy czekają codziennie na listonosza oraz kurierów firm prywatnych i odbierają korespondencję oraz informują o korespondencji na adres email. Również jest możliwość informowania na numer telefonu poprzez sms co jest bardzo pewnym sposobem wysłania informacji, gdyż email czasami może pójść do spamu lub zostać odrzuconym przez serwer odbiorcy. Wykonujemy skany korespondencji, jeżeli mamy upoważnienie do jej otwarcia. Wirtualne biuro wiąże się z dużymi oszczędnościami po Państwa stronie, ponieważ nie musicie Państwo wynajmować całego lokalu i zatrudniać w nim pracowników, co w obecnej sytuacji rynkowej niesie ze sobą bardzo duże koszty rzędu nawet 10 000 zł miesięcznie. Jest to Państwa oszczędność przy prowadzeniu firmy.

Poleca nas radiowa czwórka

polskie radio czwórka

kliknij by odsłuchać

Uczestniczymy w programie

program pewny kontrahent

Piszą o nas

wydawnictwo BW

VSL System

00-019 Warszawa ul. Złota 7 lokal 28

02-001 Warszawa Al. Jerozolimskie 85 lokal 21

00-052 Warszawa ul. Mazowiecka 11 lokal 49

tel. 22 861 67 03

tel. 22 625 39 09

tel. 22 657 22 36