Oferta na wirtualne biuro

Naszą główną i podstawową ofertą jest wirtualne biuro – w tym się specjalizujemy.
Biuro wirtualne oferujemy za 59 zł netto miesięcznie, ale to nie znaczy, że ma cierpieć na tym jakość usługi.
Wirtualne biuro rozumiemy jednak w sposób bardziej złożony niż niektóre podmioty gospodarcze funkcjonujące na rynku dziś lub w niedalekiej przeszłości. W dodatku posiadamy w ofercie dwa wirtualne biura, oba w Warszawie – w centrum.

Takiego biura wirtualnego nie oferujemy

Przykładowo pan na ulicy S. wykupił sobie pokój biurowy, zawierając umowę na czas nieokreślony ze starym biurowcem, któremu grozi rozbiórka. W pokoju biurowym na co dzień nikogo nie było, gdyż przecież miała to być siedziba wirtualna. Gdy w pokoju biurowym zarejestrowano kilkadziesiąt firm, biurowiec wysłał do najemcy wypowiedzenie. Nagle najemca zjawił się w pokoju, zamknął się w nim i oświadczył, że z niego nie wyjdzie.
Zdecydowanie nie jest to model na wirtualne biuro, który byśmy mieli komukolwiek polecać.
Inny przedsiębiorca prowadzący biuro wirtualne na ulicy O. zadbał co prawda o wszelkie zgody formalne, ale ponieważ również wybrał stary biurowiec to niestety biurowiec na fali bumu mieszkaniowego został rozebrany i w tym miejscu powstał wysokiej klasy apartamentowiec.

Co oferuje VSL-System ?

Wirtualne biuro, które oferujemy przede wszystkim musi być na stałe. Chodzi o to, żeby funkcjonowało nawet za 30 lat, dlaczego nie ? Kupujemy zatem na własność lokale w zabytkowych kamienicach, które albo w całości są wpisane do rejestru zabytków, albo pewne elementy podlegają pod konserwatora zabytków. Daje to gwarancję ciągłości funkcjonowania biura wirtualnego pod tym adresem - opinia radcy prawnego o naszej działalności.
Kamienice są nie tylko zabytkowe, ale mają charakter biurowy. Już przy samej zabytkowej bramie widoczna jest masa szyldów różnych firm, kancelarii prawnych, adwokatów, komorników czy notariuszy - więcej zobacz w galerii.
Nasze wirtualne biura posiadają wirtualny sekretariat i sale do spotkań. Wirtualny sekretariat to prawdziwe a nie wirtualne osoby znajdujące się w biurze wirtualnym, dzięki którym biuro jest czynne i nie trzeba się umawiać na konkretne godziny. Jest to bardzo ważne, gdyż urzędnik skarbowy może niespodziewanie wpaść do biura i sprawdzić czy z zarządem spółki X czy Y istnieje ciągły kontakt pod adresem jej siedziby. W przypadku, gdyby zastał zamknięte drzwi może wykreślić spółkę X czy Y z rejestru VAT. Sale do spotkań są także koniecznym elementem, by zarząd spółki X czy Y mógł się spotkać pod adresem siedziby i podjąć pod tym adresem kluczowe decyzje dla spółki.

W jakich cenach oferujemy wirtualne biura ?

Wirtualne biura oferujemy w cenach 59 zł netto, 70 zł netto, 79 zł netto lub 129 zł netto.
W najtańszej cenie jest nie tylko zawarty adres na siedzibę firmy, ale też i odbiór korespondencji pod adresem wirtualnego biura a także powiadamianie o odebranej korespondencji w dniu jej odbioru. Wszystkie te usługi są w najtańszym pakiecie za 59 zł netto a w wielu innych firmach najtańszy pakiet to jedynie sam adres siedziby firmy i nic więcej. U nas najtańszy pakiet to już wirtualne biuro. W cenie 70 zł netto dodatkowo o odebranej korespondencji informujemy za pomocą SMS. Pakiet za 79 zł netto to pakiet optymalny, gdyż ani nie jest za drogi, ani za tani a ma gratis skanowanie poczty poleconej, czyli zazwyczaj tej z urzędów i sądów. Dzięki temu nie trzeba do wirtualnego biura chodzić częściej niż raz na miesiąc, bo listy polecone dostajemy w formie skanu na email w PDF. W pakiecie za 129 zł netto są skanowane wszystkie listy, zarówno zwykłe jak i polecone. Oczywiście w pakietach droższych niż 59 zł netto jest także wszystko to, co w pakiecie najtańszym.

W jakich lokalizacjach są nasze wirtualne biura ?

Wirtualne biura posiadamy w centrum Warszawy, z trzech stron Pałacu Kultury.
Biuro Aleje Jerozolimskie 85 lokal 21 jest bardziej przy Dworcu Centralnym, tuż przy wyjściu z przejścia podziemnego Dworca Centralnego i naprzeciwko kompleksu biurowego Varso Tower – Varso Place.
Biuro na ulicy Mazowieckiej 11 lokal 49 jest w kompleksie biur Mazowiecka – Świętokrzyska, przy dwóch liniach metra.
Wirtualne biuro przy ulicy Złotej 7 lokal 28 w Warszawie jest najbliżej Pałacu Kultury i Nauki. Stwarza to świetną okazję do zaparkowania samochodu przy Pałacu Kultury, gdyż znajduje się tam bardzo duży parking. Z parkingu do biura wirtualnego wiedzie przejście podziemne pod ulicą Marszałkowską ( rejon Domów Towarowych Centrum ), więc lokalizacja jest bardzo atrakcyjna, zarówno jeśli chodzi o atrakcyjność adresu ul. Złota jak i o możliwość podjechania po odbiór korespondencji.

Poleca nas radiowa czwórka

polskie radio czwórka

kliknij by odsłuchać

Uczestniczymy w programie

program pewny kontrahent

Piszą o nas

wydawnictwo BW

VSL System

00-019 Warszawa ul. Złota 7 lokal 28

02-001 Warszawa Al. Jerozolimskie 85 lokal 21

00-052 Warszawa ul. Mazowiecka 11 lokal 49

tel. 22 861 67 03

tel. 22 625 39 09

tel. 22 657 22 36