Wirtualne biuro Aleje Jerozolimskie 85 w Warszawie, lokal 21

Dziękujemy za zainteresowanie wirtualnym biurem przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie – Al. Jerozolimskie 85 lokal 21.

Lokalizacja

Aleje Jerozolimskie to główna arteria Warszawy. Rozciąga się ona od zachodu na wschód i częściowo adresy przy Alejach Jerozolimskich są to adresy bardzo odległe od centrum np. dzielnica Ursus. Na całe szczęście wirtualne biuro przy Alejach Jerozolimskich 85 jest przy jednym z głównych skrzyżowań w centrum Warszawy. Jest to skrzyżowanie z Chałubińskiego i Jana Pawła II otoczone wielkimi drapaczami chmur – Varso Tower, Oxford Tower, Marriott, Central Tower. Wirtualne biuro położone jest bardzo blisko Dworca Centralnego, Złotych Tarasów i na przeciwko budynku Varso Tower, najwyższego drapacza chmur w Unii Europejskiej a także blisko Pałacu Kultury. Lokalizacja jest wręcz fantastyczna, by mieć tutaj siedzibę spółki. Wychodząc z biura wirtualnego VSL-System widzimy Varso Tower po drugiej stronie Alei Jerozolimskich co robi niesamowite wrażenie. Wirtualne biuro przy Alejach Jerozolimskich firma VSL-System prowadzi od roku 2015, dlatego również gorąco polecamy nasze najnowsze biuro przy ul. Złotej, które otwarte jest od roku 2023. Jeśli jednak chcesz siedzibę swojej firmy mieć przy Alejach Jerozolimskich to jak najbardziej zapraszamy. Kamienica ma charakter biurowy. Jest to kamienica przedwojenna a na wejściu znajduje się tablica z szyldami bardzo wielu firm.

Poniżej znajdują się linki do galerii, jak wygląda kamienica przy Alejach Jerozolimskich 85 oraz jak wygląda biuro wirtualne w środku.

Galeria z zewnątrz i w środku Al. Jerozolimskie 85 lokal 21
Cennik wirtualnego biura al. Jerozolimskie i innych naszych lokalizacji
Pod który urząd skarbowy podlega biuro Al. Jerozolimskie 85 lokal 21
Numer telefonu i email na Al. Jerozolimskie 85 lokal 21

kamienica Aleje Jerozolimskie 85 Warszawa - wirtualne biuro VSL-System Al. Jerozolimskie 85 lokal 21

Warto także nadmienić, iż wirtualne biuro Aleje Jerozolimskie 85 położone jest tylko kilkaset metrów od urzędu skarbowego przy ul. Lindleya. Teoretycznie Aleje Jerozolimskie 85 to już nie dzielnica Śródmieście tylko dzielnica Ochota natomiast adres ten podlega pod Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście.
Lokal na wirtualne biuro został kupiony przez nas na własność.

Umowa i sale do spotkań

Istnieje możliwość podpisania umowy bez wychodzenia z domu, przez internet, za pomocą profilu zaufanego na stronie :
https://www.gov.pl/web/gov/podpisz-dokument-elektronicznie-wykorzystaj-podpis-zaufany


Aby zawrzeć umowę o wirtualne biuro nie musisz przychodzić pod adres biura wirtualnego, ponieważ nasza umowa jest w pliku pdf i wystarczy na odpowiedniej rządowej stronie ( wyżej wymienionej ) podpisać ją profilem zaufanym. Wirtualne biuro przy Alejach Jerozolimskich oferuje oczywiście salę do spotkań, jeżeli Państwa wizyta byłaby konieczna, w szczególności już po podpisaniu umowy, by spotkać się z kontrahentem, ewentualnie popracować na laptopie lub brać udział w kontroli skarbowej. Salę spotkań są dostępne w każdym abonamencie w postaci pięciu godzin gratis. Można też dokupić kolejne godziny za niewielką symboliczną opłatą. Biuro wirtualne jest całkowicie realne natomiast ze względu na to, że możecie Państwo otrzymywać skany korespondencji na adres email to nie ma konieczności, żeby codziennie w nim przebywać – stąd nazwa wirtualne biuro. Ważne jest, aby pamiętać i raz do roku pod adresem biura wirtualnego odbyć zgromadzenie wspólników, aby podjąć najważniejsze dla spółki decyzje. Dlatego oferujemy Państwu sale do spotkań - po dwie sale spotkań na każdy lokal wirtualnego biura. Lokal przy Alejach Jerozolimskich 85 posiada także zgodnie z obecnymi wymogami świadectwo charakterystyki energetycznej.

Świadectwo charakterystyki energetycznej Al. Jerozolimskie 85 lok. 21

Dlaczego mieć firmę przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie ?

Wirtualne biuro w Warszawie to świetne rozwiązanie nie tylko dla osób mieszkających w Warszawie, które wolą mieć siedzibę firmy czy spółki poza swoim miejscem zamieszkania, gdyż na przykład wynajmują mieszkanie, ale także to rozwiązanie dla osób z różnych regionów Polski czy świata. Jako wspólnik spółki z o.o. możesz mieszkać gdzie masz ochotę, ale dobrze by było siedzibę swojej spółki mieć w rozpoznawalnym miejscu z rozpoznawalnym adresem a także oddzielić majątek prywatny od majątku spółki z o.o. Biuro wirtualne świetnie nadaje się też na inne typy spółek - spółkę komandytową, spółkę partnerską czy spółkę akcyjną, fundację, stowarzyszenie czy siedzibę działalności gospodarczej. Obecnie jednak największą popularnością cieszy się spółka z o.o. ze względu na bardzo niskie podatki oraz możliwość wyciągnięcia pieniędzy ze spółki z o.o. na bardzo dużo sposobów, które szeroko omówione są w serwisie społecznościowym YouTube m.in. przez Sławomira Mentzena i innych doradców podatkowych.

Co daje wirtualne biuro w centrum Warszawy ?

Wirtualne biuro w centrum Warszawy przy Alejach Jerozolimskich daje przedsiębiorcy przede wszystkim święty spokój w miejscu zamieszkania, gdyż ewentualni klienci, urzędnicy czy inne organy państwowe kierują się pod adres siedziby spółki z o.o. Jest to również adres, według którego będzie płacony VAT czy podatek dochodowy w przypadku spółki z o.o. Wirtualne biuro oczywiście nadaje się także na siedzibę działalności gospodarczej, aczkolwiek w obliczu nowego polskiego ładu zdecydowanie warto prowadzić spółki z o.o. Wirtualne biuro przyjmuje także listonosza Poczty Polskiej oraz kurierów dzięki czemu przedsiębiorca nie musi iść z awizem pocztowym do urzędu pocztowego, gdzie mógłby napotkać sporą kolejkę. Wirtualne biuro to realny lokal w centrum Warszawy z salami do spotkań oraz bardzo niedużym abonamentem płatnym miesięcznie.

Poleca nas radiowa czwórka

polskie radio czwórka

kliknij by odsłuchać

Uczestniczymy w programie

program pewny kontrahent

Piszą o nas

wydawnictwo BW

VSL System

00-019 Warszawa ul. Złota 7 lokal 28

02-001 Warszawa Al. Jerozolimskie 85 lokal 21

00-052 Warszawa ul. Mazowiecka 11 lokal 49

tel. 22 861 67 03

tel. 22 625 39 09

tel. 22 657 22 36