Wirtualne biuro ul. Złota 7 lok. 28, piętro VI

Warszawskie wirtualne biuro ul. Złota 7 lok. 28, piętro VI, położone jest najbliżej Pałacu Kultury spośród naszych trzech biur wirtualnych.
Pozostałe wirtualne biura to Warszawa Al. Jerozolimskie 85 lok. 21 oraz Warszawa ul. Mazowiecka 11 lok. 49, zlokalizowane również w centrum Warszawy.

Pałac Kultury widoczny jest na zdjęciach kamienicy ul. Złota 7.
Kamienica ul. Złota 7 została wybudowana w 1937 roku jako budynek luksusowy z własną salą kinową. Ponieważ budynek należał do włoskiego przedsiębiorstwa Assicurazioni Generali Trieste to nie został on zburzony w trakcie drugiej wojny światowej, gdyż Włochy były sojusznikiem Niemiec.
Kamienica ul. Złota 7 oddzielona jest od Pałacu Kultury ulicą Marszałkowską, pod którą znajduje się przejście podziemne.
Można więc bez trudu zaparkować samochód pod Pałacem Kultury i przejść do ul. Złotej. Parking pod Pałacem Kultury jest bardzo rozległy i zawsze jest na nim dużo miejsca. Istnieje możliwość opłacenia go kartą bankomatową w automacie poboru opłat.
Kamienica ul. Złota 7 ma charakter typowo biurowy i mieszczą się w niej takie firmy i instytucje jak Showroom Złota7, Pozytywni w tęczy, Bgn sp. z o.o., Iami sp. z o.o., Polski Związek Brydża Sportowego, Nasze Fokusowanie, Fundacja Mederi, Mavi Group, Kancelaria Notarialna Katarzyna Budner-Domańska, Małgorzata Nowak, Kancelaria Adwokacka Barbara Adynowska, Mariola Kucińska-Teklińska, Przemysław Adynowski, firma Zawadzka studio, Partia Polityczna Lewica, Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Hybrydy, Teatr Palladium.

główne zdjęcie lokalizacji wirtualnego biura ul. Złota 7 lok. 28, piętro VI, Warszawa

Poniższe zdjęcia pochodzą z 2021 oraz 2022 roku.
Część zdjęć przedstawia wnętrze biura wirtualnego ul. Złota 7 lok. 28 w Warszawie, wraz z salami spotkań.
Są to sale konferencyjne przystosowane do spotkań zarządów spółek i mogą pomieścić od 6 do 8 osób.
Warto zwrócić uwagę na wysokiej klasy wykończenie lokalu biura wirtualnego.
Zastosowano między innymi drzwi wewnętrzne Foresta, wyprodukowane dla salonów VOX. Są to najdroższe drzwi z katalogu drzwi wewnętrznych VOX - jesień 2021.
Umeblowanie zostało zakupione jako nowe od firmy CentrumKrzesel.pl
Dodatkowo biuro wirtualne wyposażone jest w urządzenie wielofunkcyjne kopiarka-skaner-fax Konica Minolta Bizhub 284e.
Na zdjęciach pokazano lokalizację adresu ul. Złota 7, czyli Domy Towarowe Centrum i przejście podziemne od DT Sawa do Pałacu Kultury.
Jest to centrum Warszawy ( dzielnica Warszawa Śródmieście ), koło stacji metra Warszawa Centrum.

Co o lokalizacji wirtualnego biura ul. Złota / ul. Marszałkowska myślą zwykli warszawiacy ?

Ponieważ wśród naszych dotychczasowych klientów jest sporo osób mieszkających od urodzenia w Warszawie to zapytaliśmy ich co myślą o lokalizacjach zarówno wirtualnego biura przy ulicy Złotej 7 jak i naszych wcześniej otwartych wirtualnych biur tj. Aleje Jerozolimskie 85 oraz ul. Mazowiecka 11.
Osoby te zgodnie stwierdziły, iż lokalizacje ul. Złota 7 oraz Aleje Jerozolimskie 85 to miejsca wyjątkowe, natomiast ul. Mazowiecka to lokalizacja przeciętna, ale również w centrum. Co więcej, dla zwykłych warszawiaków liczy się także łatwość zaparkowania samochodu.
W okolicy ulicy Złotej łatwość znalezienia parkingu jest wyjątkowa, ponieważ istnieje gigantyczny i cały dzień pusty parking dookoła Pałacu Kultury a do ulicy Złotej wiedzie z niego przejście podziemne pod ulicą Marszałkowską.
Przy kamienicy Aleje Jerozolimskie również jest łatwo zaparkować samochód w ciągu dnia. Równoległa do Alej Jerozolimskich ulica Nowogrodzka stanowi jeden, wielki parking o długości 400 metrów.
Przy Mazowieckiej, jeśli chodzi o parkowanie samochodu tymczasowo jest gorzej, ale obecnie trwa budowa parkingu podziemnego pod Placem Powstańców Warszawy. Budowa rozpoczęła się w sierpniu 2022 roku a parking docelowo ma mieć cztery kondygnacje podziemne i 420 miejsc. Więcej na stronie :
https://um.warszawa.pl/-/prace-na-pl-powstancow-warszawy
Należy także spostrzec, iż parking ten będzie również bardzo użyteczny dla klientów biura wirtualnego z ulicy Złotej 7, gdyż znajduje się on pomiędzy ulicą Złotą a ulicą Mazowiecką.
Warszawiacy zwrócili także uwagę na położenie biur wirtualnych, w szczególności wirtualnego biura przy ulicy Złotej 7 oraz wirtualnego biura przy Alejach Jerozolimskich 85 przy rozpoznawalnych dla Warszawy budynkach. Ulica Złota 7 to oczywiście lokalizacja tuż przy Pałacu Kultury i Nauki, natomiast Aleje Jerozolimskie znajdują się tuż przy Varso Tower. Varso Tower to obecnie nie tylko najwyższy budynek w Unii Europejskiej, ale także kolejna ikona skyline Warszawy wraz z Pałacem Kultury i budynkiem Złota 44.

Poleca nas radiowa czwórka

polskie radio czwórka

kliknij by odsłuchać

Uczestniczymy w programie

program pewny kontrahent

Piszą o nas

wydawnictwo BW

VSL System

00-019 Warszawa ul. Złota 7 lokal 28

02-001 Warszawa Al. Jerozolimskie 85 lokal 21

00-052 Warszawa ul. Mazowiecka 11 lokal 49

tel. 22 861 67 03

tel. 22 625 39 09

tel. 22 657 22 36