Cennik usług dla obu lokalizacji

cennik biura

Usługa jaką jest wirtualne biuro skierowana jest nie tylko do osób zamierzających dopiero otworzyć własną firmę, lecz także do właścicieli od dawna funkcjonujących już przedsiębiorstw.

Decydując się na współpracę z VSL-System zyskują Państwo możliwość legalnej, tj. poświadczonej umową najmu, rejestracji działalności gospodarczej (spółka z o.o., etc.) lub organizacji pozarządowej pod adresem naszego wirtualnego biura mieszczącego się aż na 68 metrach kwadratowych w samym sercu Warszawy - na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z Al. Jana Pawła II ( adres Al. Jerozolimskie 85 lokal 21 ). Jesteśmy bezpośrednim właścicielem tego lokalu. Lokal ten podlega pod Trzeci US Warszawa Śródmieście. Jeśli natomiast szukasz lokalu podlegającego pod Pierwszy US Warszawa Śródmieście to jesteśmy także właścicielem lokalu ul. Mazowiecka 11 lokal 49.
Ma on 74 metry i położony jest w lokalizacji ul. Świętokrzyska - ul. Marszałkowska, czyli w zagłębiu biurowym.

Promocja - pierwszy okres rozliczeniowy za 1 zł netto !

Do wyboru są opisane niżej pakiety : 45 zł, 69 zł, 120 zł miesięcznie netto.

Nasz pakiet podstawowy za jedyne 45 zł + VAT / m-c stanowi prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę w samej stolicy lub nawet w całej Polsce ! Obejmuje rejestrację firmy pod naszym adresem,
a także odbieranie przesyłek pocztowych. Po wcześniejszych ustaleniach odbierane mogą być jedynie awiza. O nowej korespondencji informujemy poprzez wiadomości e-mail.

Pakietem ze skanowaniem listów poleconych Poczty Polskiej i sądowych Inpost za 69 zł + VAT objęte są wszystkie elementy pakietu podstawowego poszerzone o obsługę korespondencji sądowej Inpost oraz poleconej dostarczonej przez Pocztę Polską. Po otwarciu listy są skanowane i przesyłane na firmowy e-mail. W ramach tej usługi skanujemy do 75 stron formatu A4 na miesiąc.
Wykonanie kolejnych skanów to dodatkowe 0,50 zł za stronę.

Pakiet rozszerzony za 120 zł + VAT / m-c to wszystkie składniki oferty podstawowej rozszerzone
o obsługę całej korespondencji polegającą na otwieraniu i skanowaniu wszystkich1 przesyłek listowych. Abonament przewiduje skanowanie w miesiącu do 75 stron w formacie A4 oraz przesyłanie ich klientowi drogą mailową. Każdy kolejny skan wiąże się z dopłatą w wysokości 0,50 zł za stronę.

Krótkie podsumowanie pakietów w punktach - krótki wykaz usług.

Stacjonarny numer telefonu z kierunkowym dla Warszawy za niewielką opłatę miesięczną
i symboliczny koszt przekierowania rozmowy na komórkę.
Cennik w zakładce : Warszawski numer telefonu

Sale spotkań
Są dwie sale spotkań. Jedna na 8 osób a druga na 6 osób. Koszt wynajmu to jedynie 10 zł za godzinę zegarową. Pierwsze 5 godzin w miesiącu jest jednak całkowicie za darmo.
Szczegóły oferty na podstronie : Sale spotkań

Zakładanie fundacji oraz spółek o różnych formach prawnych już od 200 zł do maksymalnie 850 zł, począwszy od sporządzenia aktu notarialnego, a skończywszy na pełnej rejestracji działalności.
Koszt dotyczy wykonania usługi, a nie czasu potrzebnego do załatwienia formalności.
Przybliżony koszt w zakładce : Pomoc w zakładaniu spółek

Księgowość KPiR lub spółek prowadzona przez specjalistę posiadającego licencję Ministra Finansów Usługa skupia się na prowadzeniu ksiąg rachunkowych i jest w pełni uzależniona od ilości dokumentów. Dzięki możliwości przechowywania dokumentacji firmy w naszym biurze, nie muszą się Państwo martwić o jej regularne przesyłanie.
Koszt usługi na podstronie : Księgowość na miejscu


Wybór VSL-System to gwarancja kompleksowej obsługi !

Wszystkie podane tu ceny to miesięczne ceny netto. Stawka VAT wynosi 23%.


1 nie są skanowane reklamy, gazetki z hipermarketu, kartki na imieniny, urodziny, święta,
awiza, jeśli ktoś nie życzy sobie odbioru poczty poleconej