Cennik usług dla obu wirtualnych biur

cennik biura

Usługa jaką jest wirtualne biuro skierowana jest nie tylko do osób zamierzających dopiero otworzyć własną firmę, lecz także do właścicieli od dawna funkcjonujących już przedsiębiorstw.

Decydując się na współpracę z VSL-System zyskują Państwo możliwość legalnej, tj. poświadczonej umową najmu, rejestracji działalności gospodarczej (spółka z o.o., etc.) lub organizacji pozarządowej pod adresem naszego wirtualnego biura mieszczącego się aż na 68 metrach kwadratowych w samym sercu Warszawy - na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z Al. Jana Pawła II ( adres Al. Jerozolimskie 85 lokal 21 ). Jesteśmy bezpośrednim właścicielem tego lokalu. Lokal ten podlega pod Trzeci US Warszawa Śródmieście. Jeśli natomiast szukasz lokalu podlegającego pod Pierwszy US Warszawa Śródmieście to jesteśmy także właścicielem lokalu ul. Mazowiecka 11 lokal 49.
Ma on 74 metry i położony jest w lokalizacji ul. Świętokrzyska - ul. Marszałkowska, czyli w zagłębiu biurowym.

Czy u nas jest najtaniej ?

Być może prowadzimy tanie wirtualne biuro - tego nie wiemy czy jest czy nie jest najtaniej. Na pewno oprócz ceny stawiamy na jakość i pewność adresu. Lokale na wirtualne biuro kupujemy na własność, dbamy też o to by mieć nowy sprzęt do skanowania korespondencji, aby nie uległ awarii, zachowujemy pełny compliance z obowiązującymi w Polsce przepisami.

Ceny za wirtualne biuro

Promocja - pierwszy okres rozliczeniowy za 1 zł netto !

Do wyboru są opisane niżej pakiety : 49 zł, 69 zł, 120 zł miesięcznie netto oraz pakiet podstawowy z SMS za 60 zł netto.

Nasz pakiet podstawowy za jedyne 49 zł + VAT / m-c stanowi prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertę w samej stolicy lub nawet w całej Polsce ! Obejmuje rejestrację firmy pod naszym adresem, a także odbieranie przesyłek pocztowych. Po wcześniejszych ustaleniach odbierane mogą być jedynie awiza. O nowej korespondencji informujemy poprzez wiadomości e-mail.

Pakiet podstawowy z SMS za 60 zł + VAT / m-c to taki sam pakiet podstawowy, jak opisany jest wyżej, ale dodatkowo informacja o korespondencji posyłana jest nie tylko na email, ale także za pomocą SMS. Daje to większą możliwość dowiedzenia się o tym, że przyszła nowa poczta do Twojej firmy, gdyż email czasem wpada do SPAMU lub w ogóle może nie dojść, tutaj opis pakietu SMS.

Pakietem ze skanowaniem listów poleconych Poczty Polskiej i sądowych Inpost za 69 zł + VAT objęte są wszystkie elementy pakietu podstawowego poszerzone o obsługę korespondencji sądowej Inpost oraz poleconej dostarczonej przez Pocztę Polską. Po otwarciu listy są skanowane i przesyłane na firmowy e-mail. W ramach tej usługi skanujemy do 75 stron formatu A4 na miesiąc. Wykonanie kolejnych skanów to dodatkowe 0,50 zł za stronę. W pakiecie tym SMS o każdej nowej korespondencji może ( ale nie musi ) być posyłany GRATIS. O tym czy chcesz mieć powiadomienie zarówno na email jak i na SMS decydujesz Ty.

Pakiet rozszerzony za 120 zł + VAT / m-c to wszystkie składniki oferty podstawowej rozszerzone
o obsługę całej korespondencji polegającą na otwieraniu i skanowaniu wszystkich1 przesyłek listowych. Abonament przewiduje skanowanie w miesiącu do 75 stron w formacie A4 oraz przesyłanie ich klientowi drogą mailową. Każdy kolejny skan wiąże się z dopłatą w wysokości 0,50 zł za stronę. Także i w tym pakiecie SMS o każdej nowej korespondencji może ( ale nie musi ) być posyłany GRATIS. O tym czy chcesz mieć powiadomienie zarówno na email jak i na SMS decydujesz Ty.

Krótkie podsumowanie pakietów w punktach - krótki wykaz usług.

Ceny za inne usługi

Stacjonarny numer telefonu z kierunkowym dla Warszawy za niewielką opłatę miesięczną
i symboliczny koszt przekierowania rozmowy na komórkę.
Cennik w zakładce : Warszawski numer telefonu

Sale spotkań
Są dwie sale spotkań na al. Jerozolimskich i trzy sale na ul. Mazowieckiej. Jedna na 8 osób a druga na 6 osób na al. Jerozolimskich a największa sala na ul. Mazowieckiej mieści spokojnie 10 osób. Koszt wynajmu to jedynie 10 zł za godzinę zegarową. Pierwsze 5 godzin w miesiącu jest jednak całkowicie za darmo.
Szczegóły i zdjęcia oferty na podstronie : Sale spotkań

Zakładanie fundacji oraz spółek o różnych formach prawnych już od 200 zł do maksymalnie 850 zł, począwszy od sporządzenia aktu notarialnego, a skończywszy na pełnej rejestracji działalności.
Koszt dotyczy wykonania usługi, a nie czasu potrzebnego do załatwienia formalności.
Przybliżony koszt w zakładce : Pomoc w zakładaniu spółek

Księgowość KPiR lub spółek prowadzona przez specjalistę posiadającego licencję Ministra Finansów Usługa skupia się na prowadzeniu ksiąg rachunkowych i jest w pełni uzależniona od ilości dokumentów. Dzięki możliwości przechowywania dokumentacji firmy w naszym biurze, nie muszą się Państwo martwić o jej regularne przesyłanie.
Koszt usługi na podstronie : Księgowość na miejscu

Czy można otrzymać skan listu jeśli nie ma się pakietu ze skanowaniem ?

W umowach o biuro wirtualne wykluczone jest skanowanie listów, jeśli nie posiada się pakietu ze skanowaniem korespondencji. Jednakże w obliczu pandemii oraz ciągłego pośpiechu klientów wirtualnego biura od dnia 1 września 2020 roku wykonujemy skan listu na żądanie.
Skan listu kosztuje 10 zł netto i jest wykonywany po zeskanowaniu listów dla klientów, którzy mają pakiet ze skanowaniem, wobec czego może to być nawet kilka godzin od zgłoszenia, na koniec dnia. Opisany tu skan i jego cena dotyczy tylko listów mających maksymalnie 20 stron.
Jeśli list będzie miał więcej niż 20 stron to skan kosztuje 0,50 zł za każdą stronę.
Aby otrzymać skan należy napisać z emaila znajdującego się w naszej bazie następującą treść :
"Upoważniam Państwa do otwarcia listu od nadawcy .............. otrzymanego w dniu ................ w celu wykonania jego skanu z obowiązkiem zapłaty za skan minimum 10 zł lub w przypadku dłuższego niż 20 stron listu kwoty 0,50 zł za każdą stronę skanu".
Przy okazji informujemy, iż w okresie największej pandemii, czyli marzec - maj 2020 roku skan wyżej opisany wykonywaliśmy za darmo, natomiast obecnie od 1 września 2020 roku musimy już pobierać opłatę.

Usługi niezależne od pakietu wirtualnego biura

Przywracanie umowy po wypowiedzeniu za brak wpłaty - 30 zł.
Kserowanie strony formatu A4 - 0,50 zł za stronę.
Dosłanie korespondencji - 5 zł + odpowiednia opłata wg. cennika Poczty Polskiej.


Wybór VSL-System to gwarancja kompleksowej obsługi !

Wszystkie podane tu ceny to miesięczne ceny netto. Stawka VAT wynosi 23%.


1 nie są skanowane reklamy, gazetki z hipermarketu, kartki na imieniny, urodziny, święta,
awiza, jeśli ktoś nie życzy sobie odbioru poczty poleconej

Poleca nas radiowa czwórka

polskie radio czwórka

kliknij by odsłuchać

Uczestniczymy w programie

program pewny kontrahent

Piszą o nas

wydawnictwo BW

VSL System

02-001 Warszawa Al. Jerozolimskie 85 lokal 21

00-052 Warszawa ul. Mazowiecka 11 lokal 49

tel. 22 625 39 09

tel. 22 657 22 36