Sale spotkań ul. Złota 7 lok. 28, VI piętro

Adres wirtualnego biura ul. Złota 7 lok. 28 Warszawa posiada trzy sale spotkań.

Sale te to sale konferencyjne :
- sala nr 1 - na 6 osób, powierzchnia 8 metrów kwadratowych ( obecnie nie jest używana ),
- sala nr 2 - na 6 osób, powierzchnia 8 metrów kwadratowych,
- sala nr 3 - na 8 osób, powierzchnia 12 metrów kwadratowych.

Sale mają dostęp do internetu WI-FI ze światłowodu Orange.
Z sali 3 widoczny jest zegar Pałacu Kultury i Nauki.
Wszystkie sale posiadają nowoczesne drzwi akustyczne Foresta - najdroższe z katalogu drzwi wewnętrznych VOX - jesień 2021.

W każdym abonamencie biura jest już gratis 5 godzin dostępu do sali spotkań.

Poniższe zdjęcia pokazują widok z ulicy Złotej na kamienicę ul. Złota 7, pomieszczenie główne lokalu 28 na piętrze VI oraz wcześniej wspomniane sale spotkań.
Wirtualne biuro wraz z salami spotkań mieści się bardzo blisko Pałacu Kultury i Nauki, dzielnica Warszawa Śródmieście.
Jest to centrum Warszawy w pobliżu stacji metra Warszawa Centrum. W salach mogą odbywać się zarówno posiedzenia zarządów spółek jak i spotkania z kontrahentami czy kontrole skarbowe.Historia i misja wirtualnych biur VSL-System

Wirtualne biura VSL-System zostały założone w 2010 roku w budynku biurowym, który obecnie nie istnieje, gdyż został zburzony pod budowę luksusowego apartamentowca.
Wobec takiego rozwoju sytuacji w 2015 roku zakupiliśmy na własność lokal w starej, zabytkowej kamienicy Aleje Jerozolimskie 85 w centrum Warszawy. Wirtualne biuro Aleje Jerozolimskie 85 istnieje do dnia dzisiejszego a kamienica podlega pod konserwatora zabytków.
W 2016 roku zakupiliśmy również na własność lokal w zabytkowej kamienicy ulica Mazowiecka 11 a w 2021 roku lokal w zabytkowej kamienicy ulica Złota 7. Wszystkie te kamienice znajdują się w ścisłym centrum Warszawy – dzielnica Warszawa Śródmieście.
Naszą misją zawsze było dostarczenie klientowi dobrego adresu do rejestracji firmy, spółki lub działalności gospodarczej. Nasz adres jest używany jako adres do KRS lub jako siedziba działalności w CEiDG. Oprócz adresu w każdej umowie jest gratis pięć godzin korzystania z sal spotkań w miesiącu. Adres wirtualny jest więc realnym biurem, w którym można spotkać się z kontrahentem, popracować lub przejść kontrolę skarbową. Pod tym względem zawsze zależało nam na jak najbardziej dźwięko izolacyjnych drzwiach do sal spotkań oraz by były one wykończone nowoczesnymi meblami. Jak widać na powyższych zdjęciach zarówno z ulicy Złotej 7, Mazowieckiej 11 czy z Alej Jerozolimskich drzwi wewnętrzne użyte w biurach wirtualnych są najwyższej jakości a stoły konferencyjne obszerne i nowoczesne, wzięte z produkcji na eksport. Ważna dla nas zawsze była atrakcyjność adresu - zarówno sama jego rozpoznawalność jak i położenie. Lokale naszych wirtualnych biur nie tylko ściśle przylegają do Pałacu Kultury, ale także otaczają go z różnych kierunków. Dodatkowo wirtualne biuro Aleje Jerozolimskie 85 położone jest bardzo blisko Varso Tower – wspaniałego drapacza chmur, najwyższego w Unii Europejskiej a także zawierającego taras widokowy dostępny dla każdego.

Poleca nas radiowa czwórka

polskie radio czwórka

kliknij by odsłuchać

Uczestniczymy w programie

program pewny kontrahent

Piszą o nas

wydawnictwo BW

VSL System

00-019 Warszawa ul. Złota 7 lokal 28

02-001 Warszawa Al. Jerozolimskie 85 lokal 21

00-052 Warszawa ul. Mazowiecka 11 lokal 49

tel. 22 861 67 03

tel. 22 625 39 09

tel. 22 657 22 36