Co z nieodebranymi listami ?

Zgodnie z zapisami umowy wirtualne biuro może zniszczyć nieodebrane listy.
Dzieje się tak najczęściej dopiero po kilku latach oczekiwania na odbiór przez klienta.
Poniższy certyfikat zniszczenia dotyczy listów gromadzonych w latach 2010-2017 :
niszczenie dokumentów - certyfikat

Wybierając wirtualne biuro dowiedz się czy korzysta ono z profesjonalnych firm niszczących dokumenty czy też po prostu ma zamiar wyrzucić je do kosza na śmieci. Wyrzucenie Państwa korespondencji do kosza na śmieci przez jakieś biuro wirtualne może nie być równoznaczne z tym, co napisane jest na certyfikacie, czyli zachowaniem klasy trzeciego stopnia tajności według normy DIN 32757.
Skoro tylko nasze wirtualne biuro ma taki certyfikat na stronie www to jak ta sprawa wygląda w innych biurach wirtualnych ?

Dla przypomnienia dodajmy, że oprócz profesjonalnego podejścia do niszczenia nieodebranych listów, posiadamy też profesjonalny sprzęt do skanowania ( sprzęt do skanowania - dowód ) oraz lokale zakupione na własność.

W naszej firmie wdrożyliśmy też najnowszy wymóg prawny dotyczący wirtualnych biur, czyli Ustawę z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.

Dowód na konieczność wprowadzenia tego typu ustawy w podmiotach typu wirtualne biuro :
https://www.youtube.com/watch?v=8iu9Qvr5j5w

Oczywiście przed zniszczeniem listów ( które głównie pochodziły z lat 2014-2016 ) informujemy zainteresowane osoby z dużym wyprzedzeniem.
Najczęściej jednak osoby nie są zainteresowane odbiorem z powodu zlikwidowania spółki, której korespondencja dotyczyła.
Wyręczamy więc klientów w uciążliwym pozbyciu się niepotrzebnych już pism.Zespół VSL-System