Problem z kurierem DPD w grudniu - al. Jerozolimskie

Uprzejmie informujemy, iż w grudniu 2016 roku występuje problem z kurierem DPD chodzącym pod adres al. Jerozolimskie 85 lokal 21, Warszawa.

Kurier ten wymyślił sobie, że nie będzie wchodził do biura z przesyłkami.
Przesyłki w formie koperty wciska do skrzynki pocztowej, wpisując jako odbiorcę nieznane nikomu w wirtualnym biurze nazwisko. Wciskając kopertę do skrzynki zgina ją na pół, więc jeśli coś będzie w środku to zostanie zniszczone.

Jeśli ma on do dostarczenia paczkę to niestety paczka nie wchodzi do skrzynki.
Wtedy kurier ten wpisuje "odmowa odbioru paczki".

15-ego grudnia jeden z klientów, który zwykle dostawał bez problemu paczki kurierskie pytał się nas czy myśmy mu nie odebrali paczki, gdyż w systemie jest wpisane "odmowa odbioru". Okazało się właśnie wtedy, iż to DPD i kuriera tego w ogóle nie było z paczką. Jest to fałszowanie rzeczywistego stanu rzeczy i brak jakiegokolwiek poszanowania pracy.
Rozumiemy, że praca kuriera jest ciężka i mało się na niej zarabia, ale nie oznacza to, że należy wciskać przesyłki kurierskie do skrzynki, fałszować nazwisko odbiorcy, albo fałszować, że paczkę nie chciał nikt odebrać.

Jest to także nie fair w stosunku do firmy DPD, gdyż przecież firma ta musiała zainwestować pieniądze, by otworzyć w Polsce oddział, kupić tym kurierom samochody i ubrania, zlecić firmie informatycznej system obsługi itp. Przecież ten kurier nie musi nieść tej paczki spod Warszawy na plecach tylko korzysta z zainwestowanego przez kogoś kapitału.

Poniżej nasza reklamacja do DPD :

reklamacja DPD

Klient, który ma wpisane w systemie DPD "odmowa odbioru paczki" również obiecał zrobienie awantury w DPD, tylko że drogą telefoniczną.

Poleca nas radiowa czwórka

polskie radio czwórka

kliknij by odsłuchać

Uczestniczymy w programie

program pewny kontrahent

Piszą o nas

wydawnictwo BW

VSL System

00-019 Warszawa ul. Złota 7 lokal 28

02-001 Warszawa Al. Jerozolimskie 85 lokal 21

00-052 Warszawa ul. Mazowiecka 11 lokal 49

tel. 22 861 67 03

tel. 22 625 39 09

tel. 22 657 22 36