Otwarcie nowego biura wirtualnego ul. Złota 7 lok. 28 Warszawa


W lutym 2023 roku otworzyliśmy kolejne, trzecie biuro wirtualne w Warszawie. Tak jak poprzednie wirtualne biura, lokal został kupiony przez nas na własność, aby adres dla Państwa firmy nie był limitowany w czasie. Wynajmując lokal, najemca zazwyczaj uzyskuje umowę na czas pięciu lub dziesięciu lat, tymczasem czas szybko mija i lepiej być właścicielem lokalu a nie najemcą, gdyż wtedy biuro wirtualne można prowadzić nie pięć ale piętnaście czy dwadzieścia lat lub dłużej. Dodatkowo warto być właścicielem, gdyż lokal od czasu do czasu trzeba remontować, malować ściany czy doposażać. Jako właściciel możemy te wszystkie czynności wykonywać bez żadnych dodatkowych zgód.

Adres do KRS i nie tylko

Z drugiej strony Państwo jako nasz klient macie pewność trwania adresu swojej firmy latami lub nawet przez dekady. To bardzo ważne, gdyż oferujemy adres do KRS a ten bardzo ciężko jest zmienić na inny. Druki KRS są trudne do wypełniania a sam wniosek zawsze był kosztowny. Ze zmianą adresu do KRS wiąże się zmiana adresu do faktur a to już kwestia powiadomienia wszystkich kontrahentów, których po wielu latach działania spółki może być kilkaset. Biuro wirtualne to także adres do korespondencji, więc zdecydowanie zalecamy wybór takiego biura, którego właściciel jest zarówno właścicielem biura wirtualnego jak i nieruchomości. Wirtualne biuro ul. Złota 7 lok. 28 zajmuje się odbiorem wszelkiego typu korespondencji dla swoich klientów. O korespondencji powiadamiamy Państwa przez email lub także SMS. Możliwe są skany części lub całości korespondencji. Wszystko działa dokładnie tak samo, jak działało przez lata w wirtualnym biurze Aleje Jerozolimskie i w wirtualnym biurze ulica Mazowiecka.
Poprzednie nasze biura wirtualne nadal funkcjonują, nie zamierzamy ich zamykać.
Ceny w nowym wirtualnym biurze są dokładnie takie same, jak ceny we wcześniej otwartych biurach wirtualnych. Jednocześnie mamy nadzieję, tak samo jak Prezes NBP, że już wkrótce sytuacja z inflacją będzie stabilna i nie będzie potrzeby podnoszenia cen. Będziemy robić wszystko, aby ceny nie były już wyższe, niż te obecne na naszej stronie www.
Zapraszamy do nowego wirtualnego biura ul. Złota 7 lokal 28, ścisłe centrum Warszawy.

Wirtualna siedziba czy biznesowy adres

Biura wirtualne, które oferujemy to zdecydowanie biznesowy adres, który jest nie tylko na potrzeby rejestracji w KRS, ale też świetnie nadaje się na wizytówki oraz do wszelkich reklam. Dodatkowo wirtualne biura to nie jedynie sam adres czy wirtualna siedziba. Wirtualne biura, które my oferujemy mają wszelkie udogodnienia spotykane w biurach realnych. W szczególności bardzo ważne są salki konferencyjne, gdyż dzięki nim zarząd lub wspólnicy spółek mogą zbierać się pod adresem wirtualnego biura i podejmować najważniejsze dla spółki decyzje. W dodatku salki konferencyjne w tym celu dostępne są za darmo, gdyż pięć godzin korzystania z sal jest wliczone w abonament. W salkach można też prowadzić działalność gospodarczą, o ile na tym ona polega, można popracować na laptopie lub spotkać się z kontrahentem.
Najbardziej malownicza z sal spotkań jest właśnie sala przy ulicy Złotej, gdyż oprócz dużego stołu jej okno wychodzi wprost na zegar Pałacu Kultury i Nauki.

Dlaczego Warszawa jest najlepsza na wirtualne biura ?

Jak widać nasza firma zdecydowanie wybrała Warszawę na wirtualne biura. Dodatkowo prowadzimy je w ścisłym centrum, gdyż uważamy, że lepiej mieć adres spółki czy siedzibę działalności gospodarczej w sercu miasta niż w oddalonej od centrum dzielnicy. Warto zwrócić uwagę, że oferujemy albo adresy z centrum Warszawy, albo takie które dodatkowo są rozpoznawalne lub brzmią miło. Zdecydowanie kojarzonym z Warszawą adresem są Aleje Jerozolimskie. Ulica Złota również jest rozpoznawalna poprzez duże inwestycje nagłośnione przez media, jak Złote Tarasy czy drapacz chmur Złota 44. Dodatkowo ulica Złota pozytywnie kojarzy się ze złotem, a więc owocem ciężkiej biznesowej pracy, przechowującym swoją wartość od setek lat. Ponadto uważamy, iż Warszawa jako stolica najlepiej nadaje się na siedzibę spółki czy działalności gospodarczej, nawet jeśli wspólnicy są z innych rejonów kraju. Warszawski adres najlepiej prezentuje się na wszelkiego typu materiałach promocyjnych a nagromadzenie różnych spółek w centrum Warszawy sprawia, że prawdopodobieństwo kontroli skarbowej maleje.

Poleca nas radiowa czwórka

polskie radio czwórka

kliknij by odsłuchać

Uczestniczymy w programie

program pewny kontrahent

Piszą o nas

wydawnictwo BW

VSL System

00-019 Warszawa ul. Złota 7 lokal 28

02-001 Warszawa Al. Jerozolimskie 85 lokal 21

00-052 Warszawa ul. Mazowiecka 11 lokal 49

tel. 22 861 67 03

tel. 22 625 39 09

tel. 22 657 22 36