Park maszynowy i zabezpieczenia

Wirtualne biuro wykonuje skany korespondencji na nowoczesnych urządzeniach wielofunkcyjnych Konica Minolta Bizhub 224e, Konica Minolta Bizhub 364e oraz Konica Minolta Bizhub 284e.
Urządzenia zostały zakupione jako nowe. Urządzenia mają nowoczesny podajnik skanów DF-701.
Wszystkie komputery wyposażone są w oprogramowanie antywirusowe firmy Eset.
Dodatkowo posiadamy dyski twarde ( backup ) szyfrowane za pomocą 256-bitowego szyfrowania sprzętowego AES.
W związku z RODO zakupiliśmy też do naszych wirtualnych biur niszczarki FELLOWES 53C.
Niszczą one jednorazowo do 10 kartek (70g) na ścinki 4x35 mm.
Poziom zabezpieczeń niszczonego papieru to P-4 a kart kredytowych T-1.
Niszczone mogą też być płyty CD/DVD i wspomniane karty kredytowe.
Dodatkowo bezpieczeństwo fizyczne danych osobowych polega nie tylko na zastosowaniu alarmu z monitoringiem firmy ochroniarskiej, zastosowaniu drzwi Gerda oraz Dierre, ale też na zastosowaniu zamków posiadających systemy chroniące przed wyrwaniem, rozwierceniem, otwarciem wytrychem, możliwością dorobienia klucza.

Czy warto więc wybrać wirtualne biuro od VSL-System ?

Uważamy, że tak. Wszędzie mamy dobre opinie. Przykładamy się do tej działalności już od 2010 roku.
Na początku, jak w każdej firmie było ciężko, ale dzięki naszym klientom jesteśmy zdecydowanie dalej. VSL-System oprócz wszystkich wyżej opisanych rzeczy i zabezpieczeń przede wszystkim kupuje lokale na wirtualne biuro na własność. Jest to niezmiernie ważne, jeśli Twój adres ma być w tym samym miejscu na dziesięciolecia. Jeśli dziś zakładasz firmę to może wydać Ci się to pewnie śmieszne. Nie wierzysz, że Twoja firma przetrwa 10 lat, ale później się okaże, że lata szybko lecą. Nie można sobie pozwolić na to, by zmieniać adres siedziby firmy jak rękawiczki. Najlepiej mieć stały adres w centrum Warszawy. Może to być wirtualna siedziba, ale podstawowa zasada dobrego biznesu to brak zmian adresu firmy.

Wirtualna siedziba to też adres do KRS czy CEiDG. Na rynku jest już szereg aplikacji, które analizują czy konkretna firma zmienia adres siedziby i jak często. Na tej podstawie wyliczają wiarygodność firmy czy spółki. Podkreślmy, iż VSL nie dość, że kupuje lokale, w których prowadzi wirtualne biura w Warszawie to jeszcze te lokale znajdują się w centrum Warszawy, w dzielnicy Śródmieście.

Wirtualne biuro al. Jerozolimskie 85 jest położone tak blisko Dworca Centralnego, że jeden z klientów spostrzegł, że jak przyjechał pociągiem do Warszawy i okazało się, że jest ulewa to do wirtualnego biura doszedł bez wyciągania parasola. Jest tak dlatego, iż mieścimy się bezpośrednio przy wyjściu z podziemi, które otaczają Dworzec Centralny, w których są liczne sklepy oraz gastronomia. Wyjście z podziemi jak na Warszawę przystało posiada ruchome schody.

Drugi wirtualny adres VSL System to ul. Mazowiecka 11. Jest to ulica krzyżująca się z ul. Świętokrzyską a więc znowu ścisłe centrum Warszawy. Tym razem z ul. Mazowieckiej bardzo blisko jest pod Pałac Kultury. Jest to świetny adres do rejestracji firmy lub spółki, gdyż zarówno ul. Mazowiecka jak i ten rejon ul. Świętokrzyskiej składa się z ogromnej ilości biurowców. Niektóre z nich zawierają nawet tanie biura, ale według nas najtaniej jest posiadać biuro wirtualne, które i tak zawiera sale do spotkań, więc jak trzeba będzie być w biurze to mamy taką opcję. Tanie biuro ma ten minus, że pozbawione jest pracowników. VSL-System natomiast to nie tylko wirtualny adres, ale także wirtualny sekretariat, który odbiera korespondencję, informuje o niej a nawet ją skanuje.

Trzeci adres to lokal kupiony w 2021 roku i jest to wirtualne biuro ul. Złota 7 lokal 28, Warszawa. Adres mieści się w zabytkowej kamienicy, wypełnionej wieloma firmami, partiami politycznymi i fundacjami. Jest położony bardzo blisko Pałacu Kultury, dlatego niezmiernie łatwo tam zaparkować samochód. Dookoła Pałacu Kultury rozciąga się wielki parking, który cały dzień jest pusty a kosztuje tak samo jak parkomat. Pomiędzy Pałacem Kultury a wirtualnym biurem VSL-System przy ulicy Złotej jest przejście podziemne pod ulicą Marszałkowską.Zespół VSL-System

Poleca nas radiowa czwórka

polskie radio czwórka

kliknij by odsłuchać

Uczestniczymy w programie

program pewny kontrahent

Piszą o nas

wydawnictwo BW

VSL System

00-019 Warszawa ul. Złota 7 lokal 28

02-001 Warszawa Al. Jerozolimskie 85 lokal 21

00-052 Warszawa ul. Mazowiecka 11 lokal 49

tel. 22 861 67 03

tel. 22 625 39 09

tel. 22 657 22 36