Tanie biuro do wynajęcia

Dynamiczny rozwój usług internetowych powoduje, że coraz częściej poprzez sieć robimy rzeczy,
o których jeszcze kilka lat temu nawet nie pomyślelibyśmy, że jest to możliwe.
Tak jest z usługami jakie proponuje wirtualne biuro VSL-System w Warszawie
.
Nasze rozwiązania pozwalają jak najtaniej obsługiwać swoje przedsiębiorstwo. Wirtualne biuro właściwie nie generuje kosztów za media, nie musi być obsługiwane, można je także tanio wynająć. Jednocześnie zyskuje się prestiżowy adres siedziby w stolicy Polski, który robi doskonałe wrażenie na klientach danego przedsiębiorstwa i wpływa na zwiększenie ich zaufania do danej firmy. Wszystko to bardzo małym kosztem.
Biura wirtualne zapewniają nam nie tylko adres firmy, ale także pełne wsparcie od strony prac biurowych. Znajdziemy tu pełne wsparcie księgowe lub sekretarskie - podejmowanie rozmów telefonicznych.
Zatem wirtualne biuro jest wyśmienitą ofertą dla firm, których właściciele nie mają czasu prowadzić księgowości ani zajmować się sprawami czysto biurowymi i organizacyjnymi, ponieważ chcą poświecić całkowicie swój czas na rozwijanie swojej firmy.
Jest to także wyśmienita oferta dla firm młodych i prężnie się rozwijających,
które po prostu chcą zaoszczędzić
Wynajęcie wirtualnego biura to usługa dla wszystkich firm, które pragną zaoszczędzić czas i pieniądze, oczywiście w szczególności dla osób, które nie chcą z różnych względów mieć zarejestrowanej firmy na adres domowy np. większy podatek dla gminy, brak zgody innych domowników, strach przed kontrolą oprogramowania w komputerach, itp.

Co lepsze, co wybrać – tanie biuro czy wirtualne biuro ?

Ciężko odpowiedzieć na tak postawione pytanie, gdyż klientem wirtualnego biura jest inna grupa docelowa niż taniego biura.
Na wstępie by wypadało opisać czym jest tanie biuro a czym wirtualne.
Tanie biuro to po prostu pokój lub precyzyjniej mówiąc pokoik biurowy w tanim biurowcu. Czym jest więc tani biurowiec ?
To najczęściej jakieś gmaszysko powstałe w latach PRL, ale znajdujące się gdzieś w centrum Warszawy. Gmaszysko wcześniej zajmowane było przez jakąś spółdzielnię. W PRL działało bardzo dużo spółdzielni zajmujących się różnymi branżami gospodarki, gdyż praktycznie nie istniały prywatne firmy. Na progu przemian w latach 90tych spółdzielnie przejmowały na własność różne takie duże, szare gmachy a ponieważ nie miały kapitału to duże połacie takiego gmaszyska od razu były reklamowane jako "biura do wynajęcia".
Przykładem ciekawego gmaszyska był obiekt ul. Ogrodowa 31/35 w Warszawie, w dzielnicy Wola. Obiekt był tak zaniedbany, że w 2010 roku najemcy biur wywiesili na WC kartkę, by spuszczać wodę, bo nie da się wytrzymać. Obiekt składał się z małych biur do wynajęcia, które stanowiły pokoje biurowe. Klientem takich najtańszych biur były osoby mające raczej jakiś sprzęt, który musiał być trzymany w tym biurowcu i osoby blisko niego mieszkające np. bardzo lokalna firma kurierów rowerowych – studentów, firma eventowa. Osobom tym nie chodziło o żaden prestiżowy adres, ale raczej bardziej o magazyn z opcją przebywania w nim, niekoniecznie cały czas.
Tymczasem wirtualne biuro to bardziej przedsiębiorstwo niż biuro. Wirtualne biuro też ma swoje pomieszczenia – sale do spotkań, ale służą one raczej spotkaniom niż trzymaniu jakiegokolwiek sprzętu. Najważniejszą cechą biura wirtualnego jest jego adres – to jest główna potrzeba osoby decydującej się na wirtualne biuro – zdobyć adres na siedzibę firmy, adres do wpisania do KRS lub CEiDG.
Także wirtualny sekretariat to kwestia wtórna w stosunku do wynajęcia adresu. Logiczną konsekwencją posiadania wirtualnego adresu jest przychodzenie korespondencji firmowej, którą wirtualny sekretariat musi obsłużyć oraz konieczność korzystania z sal do spotkań pod adresem wpisanym jako siedziba firmy czy spółki.
Wobec powyższego różnica tanie biuro kontra wirtualne biuro polega na zdecydowanej różnicy potrzeb i oczekiwań, gdzie tanie biuro ma funkcję bardziej magazynową a podstawową potrzebą klienta na biuro wirtualne jest potrzeba posiadania adresu do KRS lub CEiDG. Korzystanie z biura wirtualnego w żaden sposób nie przekreśla rozwinięcia firmy, być może choćby czasowego o trwałe pomieszczenia w tanim biurowcu, którego adres nie znajdzie się jednakże na wizytówce.

Poleca nas radiowa czwórka

polskie radio czwórka

kliknij by odsłuchać

Uczestniczymy w programie

program pewny kontrahent

Piszą o nas

wydawnictwo BW

VSL System

00-019 Warszawa ul. Złota 7 lokal 28

02-001 Warszawa Al. Jerozolimskie 85 lokal 21

00-052 Warszawa ul. Mazowiecka 11 lokal 49

tel. 22 861 67 03

tel. 22 625 39 09

tel. 22 657 22 36