Dojazd i parkowanie ul. Mazowiecka 11

Poniższy link Targeo służy do wpisania skąd chcesz do nas dojechać.
Trasa zostanie wyznaczona w nowej zakładce przeglądarki.

Warszawa, ul. Mazowiecka 11Wnioski z około 60 parkowań w dni powszednie przy adresie ul. Mazowiecka 11 :

1) Poniższe wnioski dotyczą głównie osób, które będą przyjeżdżać samochodem po odbiór korespondencji, gdyż będzie się to odbywać cyklicznie.
2) Najlepsze godziny do przyjeżdżania samochodem na ul. Mazowiecką to albo na 9.00 rano albo od 14.00
( oczywiście dotyczy to tylko osób chcących postawić samochód na ulicy ).
Istnieje bowiem opcja pozostawienia samochodu na parkingu podziemnym Hotelu Victoria, który kosztuje niedużo więcej niż parkometr bo 6 zł za godzinę a jest na nim 60-70 wolnych miejsc ( położenie hotelu w stosunku do naszego biura na mapie na dole strony kliknij tutaj ).
UWAGA ! Tuż za szlabanem wjazdu na parking hotelu Victoria są miejsca naziemne, więc śpiesząc się można zaparkować od razu za szlabanem wjazdu. Jest też tam automat, w którym opłacisz bilet parkingowy kartą bankową bezstykowo.
3) Zdjęcie nr 1 prezentuje ul. Mazowiecką punkt o 9.00 w dzień powszedni - jest pusto, ponieważ na Mazowieckiej są kluby, bary i biura a nie ma raczej mieszkańców. Zanika tu sprzedaż mieszkań na cele mieszkalne, gdyż jest to w nocy zagłębie klubowe z dużym natężeniem hałasu. Dlatego większość kamienic to już po prostu biurowce.
4) Po 14.00 miejsc parkingowych należy szukać w ciągu ulic : Mazowiecka, potem w prawo w Traugutta i znowu w prawo w Czackiego.
5) Ulica Czackiego to zagłębie miejsc parkingowych - zdjęcie nr 3.
6) Z ul. Czackiego biegnie skrót do ul. Mazowieckiej - jest to ul. Dowcip, więc dojście z ul. Czackiego jest komfortowe i szybkie. Pokazano to na zdjęciu 4 i na zdjęciu mapy ( zdjęcie nr 6 ).

Co zrobić jeśli koniecznie musisz być u nas samochodem pomiędzy powiedzmy 9.30 a 14.00 ???

Najprościej jest postawić samochód na parkingu podziemnym Hotelu Victoria, który kosztuje niedużo więcej niż parkometr, bo 6 zł za godzinę i na którym jest 60-70 wolnych miejsc ( kliknij tutaj ).
UWAGA ! Tuż za szlabanem wjazdu na parking hotelu Victoria są miejsca naziemne, więc śpiesząc się można zaparkować od razu za szlabanem wjazdu. Jest też tam automat, w którym opłacisz bilet parkingowy kartą bankową bezstykowo.

Inne opcje to :
1) Jeśli przyjeżdżasz tylko po szybki odbiór listów to :
- Brama w naszym budynku nie jest bramą, z której cokolwiek wyjeżdża.
- Ulica Mazowiecka jest jednokierunkowa z dwoma pasami - część kierowców staje na jednym pasie na światłach awaryjnych. Jest to norma u dostawców piwa do barów jak i firm kurierskich. W godzinach 10-12 lewy pas jest w ten sposób zajmowany, gdyż na parterach kamienic są bary i dostarczane są beczki z piwem a do biurowców zatrzymują się kurierzy.
Pas ten jednak nie jest zajmowany w całości i czasem samochody osobowe też tak stają na chwilę.
- U zbiegu ulic Mazowiecka - Kredytowa - Traugutta jest wielka wysepka, na której stoją samochody i zazwyczaj jest na niej jakieś jedno miejsce ( zdjęcie nr 2 ).
- Twierdzenie, iż w ogóle nie da się parkować w godzinach 9.30 - 14.00 jest nieprawdziwe, ale po prostu przyjeżdżając na 14.00 czy 15.00 przyjeżdża się i od razu się parkuje np. na ul. Czackiego - nie trzeba szukać miejsca, wobec czego po prostu najwygodniej jest w tych podanych przez nas godzinach. Po co się stresować o 12.00 skoro można przyjechać na 14.30 i się nie stresować.

Powyższy tekst to jedynie zbiór obserwacji kierowców. Zanim zaparkujesz w bramie czy na wysepce zapoznaj się z Kodeksem Drogowym. Autor powyższego tekstu nie zachęca nikogo do łamania przepisów, wprost przeciwnie, zachęca do przychodzenia na 9.00 lub od 14.00 lub korzystania z parkingu podziemnego / naziemnego Hotelu Victoria za 6 zł za godzinę ( szczegóły parkingu podziemnego / naziemnego ).

2) Jeśli przyjeżdżasz samochodem na dłużej np. na podpisanie umowy to :
- Zdjęcie nr 5 prezentuje obszar, w którym są miejsca parkingowe cały dzień - jest to przy skrzyżowaniu ul. Świętokrzyskiej i ul. Marszałkowskiej.
- Jadąc od strony Woli nie musisz koniecznie jechać prosto ul. Świętokrzyską. Można też skręcić w prawo w ul. Marszałkowską i potem przejechać przejazdem podziemnym, ul. Złota, prosto ul. Przeskok.
Od ulicy Przeskok można już szukać miejsca postojowego. Na ul. Przeskok często są wolne miejsca postojowe, gdyż mało kto jeździ tą ulicą.
Polecamy też korzystanie z parkingu podziemnego Hotelu Victoria za 6 zł za godzinę
( szczegóły parkingu podziemnego / naziemnego ).


Zdjęcie 1 - ul. Mazowiecka o godzinie 9.00 w dzień powszedni - bardzo dużo wolnych miejsc do parkowania.

ulica Mazowiecka o godzinie 9.00Zdjęcie 2 - wysepka u zbiegu ulic Mazowiecka - Kredytowa - Traugutta.

Warszawa ulice Mazowiecka - Kredytowa - TrauguttaZdjęcie 3 - ul. Czackiego to zagłębie miejsc postojowych, ale najlepiej jest się tam znaleźć od 14.00 co nie znaczy, że wcześniej tam nie ma miejsc. Po 14.00 są one jednak na pewno.

Warszawa ul. CzackiegoZdjęcie 4 - zdjęcie wykonane z ul. Mazowieckiej w stronę ulicy Czackiego przez krótką uliczkę Dowcip będącą skrótem pomiędzy ul. Mazowiecką a Czackiego.

Warszawa ul. DowcipZdjęcie 5 - obszar skrzyżowania ul. Świętokrzyskiej z ul. Marszałkowską w stronę Woli. W tym obszarze są miejsca postojowe przez cały dzień.

Warszawa ul. ŚwiętokrzyskaZdjęcie 6 - zaznaczono powyższe lokalizacje. Oczywiście na ul. Świętokrzyskiej przy ul. Mazowieckiej też da się zaparkować. Ogólna zasada jest taka, że im bliżej godziny 9.00 lub godzin popołudniowych od 14.00 tym więcej miejsc parkingowych w Śródmieściu.

mapa miejsc parkingowych Warszawa Śródmieście koło MazowieckiejZdjęcia 7, 8, 9, 10 - prezentują możliwość parkowania w parkingu podziemnym Hotelu Victoria.
Jak wynika ze zdjęć parking kosztuje 6 zł za godzinę, co nie jest dużo większą kwotą niż opłata w parkometrze.
Na pierwszym zdjęciu widzimy cennik, na drugim zdjęciu widać, iż jest wolnych aż 63 miejsc na parkingu, trzecie zdjęcie pokazuje wyjazd z parkingu oraz ulicę Czackiego. Ostatnia grafika to mapa pokazująca położenie wyjazdu z parkingu w stosunku do położenia naszego biura. Wjazd / wyjazd z parkingu jest na ul. Niżyńskiego ( przedłużenie ul. Czackiego ).

UWAGA ! Tuż za szlabanem wjazdu na parking hotelu Victoria są miejsca naziemne, więc śpiesząc się można zaparkować od razu za szlabanem wjazdu. Jest też tam automat, w którym opłacisz bilet parkingowy kartą bankową bezstykowo.

cennik parkingu hotelu Victoria Warszawa

parking podziemny hotelu Victoria Warszawa

parking hotelu Victoria Warszawa a ul. Czackiego

mapa z położeniem biura i parkingu hotelu Victoria Warszawa

Poleca nas radiowa czwórka

polskie radio czwórka

kliknij by odsłuchać

Uczestniczymy w programie

program pewny kontrahent

Piszą o nas

wydawnictwo BW

VSL System

00-019 Warszawa ul. Złota 7 lokal 28

02-001 Warszawa Al. Jerozolimskie 85 lokal 21

00-052 Warszawa ul. Mazowiecka 11 lokal 49

tel. 22 861 67 03

tel. 22 625 39 09

tel. 22 657 22 36